×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)

Jau kopš 1903. gada supervaroņu vārdu izprotam kā maskā tērpu varoni, kurš cīnās par taisnību, bet jau no 1930. gada cilvēki tika iepazīstināti ar mūsdienās zināmākiem supervaroņu vārdiem, kā Superman un Captain Marvel. Bet vēl pēc 10 gadiem pasaule iepazina The Flash, Green Lantern, Blue Beetle un Captain America.

Šobrīd ir daudz un dažādu supervaroņu, kuru komiksus un filmas ir iecienījuši daudzi. Tāpēc netrūkst arī cilvēku, kuri ir aizrāvušies ar supervaroņu kultu un iegādājas visu, kas ir saistīts ar šo tematiku. Tādēļ PSX.lv piedāvā daudz un dažādu POP! lielgalvu figūriņu, ar kuru palīdzību ir atveidoti vispopulārākie un iemīļotākie supervaroņi.

Deadpool – komiskais varonis, kurš ir atainots kā klauns, varavīksnes krāsās, Backyard Griller veidolā, Flamenko tematikā un citos veidolos, ir pieejams visos PSX.lv veikalos.

Piedāvājumā ir pieejami arī klasiskie supervaroņi - Wonder Woman, Batman, Tony Stark, Iron Man, Madame Hel, The Joker, Hulk, Captain Marvel, Spider Man, Venom un daudz citu iemīļotu varoņu.

Lāsīt tālāk