×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)

PSX.lv elektropreču kategorijā atradīsiet viedtālruņus, viedpulksteņus, mugursomas, aizsargvāciņus planšetēm un citām viedierīcēm, kā arī dažada veida uzlādes ierīces.

Viedtālruņu klāstā ir pieejami dažādi ražotāji – Xiaomi, Sony, Samsung, Blaupunkt, Nokia un citi. Iegādājies iekārojamāko mobilo telefonu par draudzīgām cenām, kā arī aprīkotu ar funkcijām, kas atbilst dažādām gaumēm. Tāpat liela izvēle ir viedpulksteņu klāstā, kur ir pārstāvēti daudz un dažādi ražotāji. Xiaomi, Huawei, Fitbit, Denver, Canyon, Suunto, Garmin un daudz citu lielisku opciju. Pieejami modeļi, kas paredzēti ikdienas lietošanai, kā arī sportošanai.

Drošai viedierīču pārnēsāšanai ir pieejami dažāda veida aizsargvāciņi – ar aizsardzību no abām pusēm, ar aizsardzību tikai no vienas puses. Plaša krāsu un materiālu izvēle. Kā arī ir pieejamas visdažādākās uzlādes ierīces, kas noderēs, ja vienmēr esat kustībā. Izvēlieties modeļus ar ātrās uzlādes opciju, ja ikdienas steigā nepieciešams vienmēr izmantot kādu no saviem “gadžetiem”.

Bet aksesuāru klāstā ir pieejami statīvi no Joby ražotāja, kas paredzēti viedtālruņiem un fotokamerām. Kā arī papildus gaismas, ar ko paredzēts aprīkot viedtālruņa kameru.

Lāsīt tālāk