×
×
PSX
Valoda:
Latviešu

Spēļu konsoles

Filtrēt
Kārtot
30.00
Pirkt
102.00
Pirkt
Rāda no 1 līdz 24 kopā 32 (Kopā lapu - 2)

Spēļu konsoles pēc savas būtības ir iekārtas videospēļu spēlēšanai. Tomēr jaunākās paaudzes spēļu konsoles pamatoti ir uzskatāmas par pilnvērtīgām multifunkcionālām multimediju platformām, kas piedāvā visdažādākās iespējas, padarot spēlēšanas procesu par patiesi aizraujošu virtuālu piedzīvojumu. Īsāk sakot, lai spēlētu videospēles personālajā datorā vai televizorā, jums nepieciešama tehnoloģiski aprīkota, jaudīga, izcilas kvalitātes spēles konsole.

Lai arī pirmās spēļu konsoles tika izstrādātas pagājušā gadsimta 60.-to gadu sākumā, to masveida izgatavošana tika sākta aptuveni vēl pēc 10 gadiem. Pirmā šo ierīču paaudze pastāvēja no 1972. līdz 1980. gadam. Šo gadu laikā radītas astoņas konsoļu paaudzes un šobrīd kā populārākās jaunākās paaudzes spēļu konsoles minamas Playstation 4, Xbox One un Nintendo Switch. Protams, tirgū pieejamas arī citu ražotāju spēļu konsoles, tostarp arī mūsu piedāvājumā esam iekļāvuši arī vairākas tā sauktās retro spēļu konsoles.

Savā ziņā spēļu konsoles varam salīdzināt ar automašīnām – varam iegādāties tās standarta aprīkojumā un varam izvēlēties bagātīgu aprīkojuma klāstu ar dažādām papildu ekstrām. Atšķirība būs cenā, taču, ja parēķinām, cik vilinoši būtu iegūt savā īpašumā premium klases iekārtu un cik neatkārtojams būs spēles baudījums, ir vērts investēt, vai ne?

Svarīgākie spēļu konsoles izvēles parametri:

  • izcilas kvalitātes grafika – košas, sulīgas un dzidras krāsas, 3D grafika, bagātīgas vizualizācijas iespējas, teicama izšķirtspēja u.c.;
  • programmatūra un iespējas – ērts interfeiss, plašs funkciju un lietotāja rīku piedāvājums;
  • savienojamība – patīkami, ja uz jaunākās paaudzes spēļu konsoles iespējams uzspēlēt arī kādu vecāku spēli;
  • ergonomika un dizains – ērtai lietošanai, glītam izskatam, klusai darbībai;
  • procesora un atmiņas parametri – spēļu konsoles "sirds un dvēsele", kas nodrošinās jaudu, ietilpību un citas iespējas lieliskam spēles priekam.

Mūsu internetveikalā www.psx.lv piedāvājam spēļu konsoles plašā klāstā dažādā cenu diapazonā. Papildu tam iegādājami konsoļu papildinājumi un aksesuāri, kā arī ar spēļu konsoļu zīmoliem saistīti atribūti.


Lāsīt tālāk