×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)

Pirms pasaulē parādījās Playstation 5 spēļu konsole, 2016. gadā iznāca Playstation 4 Pro konsoles lētākā un mazākā versija - Playstation 4 Slim. Jaunākā Playstation 4 versija ļāva visiem video spēļu cienītājiem iegādāties populārākās spēļu konsoles letāko versiju. Lakoniskais dizains, vieglā uzbūve, klusā skaņa un vienkāršie parametri, ir tikai dažas lietas, kas PS4 cienītāju vidū izpelnījās atsaucību.

Ja šobrīd ir vēlme iegādāties kādu no Sony Playstation 4 spēļu konsolēm, tad labāk būtu izvēlēties Playstation Slim versiju. PS 4 Pro versija tika radīta spēļu cienītājiem, kuru īpašumā jau ir 4K televizori, kas ļautu izbaudīt pilnu spēļu pieredzi. Bet tiem, kuru īpašumā nav augstas kvalitātes televizora, var izbaudīt Sony Playstation 4 Slim spēļu konsoles versiju.

Neaizmirstamu pieredzi radīs Playstation 4 spēles, kas daudzu spēlētāju vidū ir jau kļuvušas ļoti populāras. Assassin’s Creed Odyssey, Battlefield 1, Call of Duty: Modern Warfare, Doom Eternal un citas, tikpat iecienītas un populāras spēles.

PS4 specifikācija:

CPU: AMD Jaguar 1.6 GHz 8-core

GPU: AMD GCN Radeon

RAM: 8GB GDDR5 atmiņa

Video: līdz 4K UHD

Atmiņa: 500GB, 1TB HDD


Lāsīt tālāk