×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
Rāda no 1 līdz 1 kopā 1 (Kopā lapu - 1)

Laika gaitā Sony PlayStation ir nopelnījis milzīgu popularitāti, pateicoties tā unikālajām funkcijām un izcilajām tehnoloģijām. Sony PlayStation 5 ir jaunākais PlayStation konsoļu ģimenes loceklis, kas pasaulē parādījās 2020. gada novembrī. PS5 ir nu jau devītās paaudzes videospēļu konsole, kas ir saderīga ar gandrīz visām PlayStation spēlēm. Kā arī interesanti, ka šī konsole ir teju divas reizes jaudīgāka par iepriekšējo PS4 pēctesi. Tas ir milzīgs solis uz priekšu visām mūsdienu videospēļu konsolēm. PlayStation 5 komplektācijā ietilpst DualSense kontrolieris, HDMI kabelis, pamatne konsoles novietošanai vēlajamā pozīcijā (stāvus vai guļus) AC strāvas vads un USB-C vads, kurš paredzēts kontrolieru uzlādei. Kā arī protams, lietotāja rokas grāmata un garantijas talons, kuru cerams nekad nevajadzēs pielietot.


PS5 Specifikācija: 

CPU: AMD Ryzen “Zen 2” 8 Kodolu procesors ar darbības frekvenci 3.5GHz

GPU: AMD Radeon RDNA 2 Specializētā videokarte priekš PS5

RAM: 16GB GGDR6/256-bit atmiņa

Video: 4K UHD / 120 FPS

Atmiņa: 825GB SSD

Kādas spēles atbalsta Sony Playstation 5?

PS5 atbalsta vairāk kā 4000 PS4 spēles. Dažām PS4 spēlēm jaunās consoles “Game Boost” funkcija ievērojami uzlabos spēlēšanas pieredzi, nodrošinot gludu un nepārtrauktu spēles ritējumu. Kā arī Playstation 5 konsole atbalstīs Dualshock 4 kontrolierus!


Vai lielais PS5 pieprasījums ietekmē tā pieejamību?

“Masveida pieprasījums pēc Sony PS5 apvienojumā ar mikroshēmu trūkumu, iespējams, ir īpaši smagi skāris Sony, jo Japānas uzņēmumi mēdz ievērot striktus standartus, kas attur komponentu krājumu lieku vākšanu pirms to nepieciešamības," sacīja Renee Gittins, Starptautiskās spēļu izstrādātāju asociācijas izpilddirektors.Lāsīt tālāk