×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
Rāda no 1 līdz 24 kopā 610 (Kopā lapu - 26)

Nintendo Switch pārnēsājamā spēļu konsole ir lielisks pirkums ģimenei ar bērniem, jo tam ir trīs dažādas funkcijas. Viena no tām, ir iespēja savienot Nintendo konsoli ar televizoru, lai izbaudītu labākas kvalitātes spēļu pieredzi kopā ar draugiem vai ģimeni. Otrā funkcija, ir iespēja novietot Nintendo Switch uz galda un divatā izbaudīt kādu no “multiplayer” spēlēm. Trešā funkcija nodrošina iespēju spēlēt ikvienu no iemīļotākajām spēlēm, esot ceļā. Konsoles vieglais dizains ļauj to paņemt līdzi jebkur, kur dodaties.

Bet, lai izbaudītu pilnvērtību Nintendo Switch spēļu konsoles pieredzi, ir nepieciešams izvēlēties aizraujošas spēles no piedāvājumu klāsta. Jauniešu vidū iecienītā Mainkraft jeb Minecraft spēle būs piemērota ikvienam, kuru aizrauj izdzīvošanas spēles, kur ir iespēja būvēt un veidot ieročus no pieejamajiem resursiem. Starp Nintendo spēlēm var atrast arī populārus nosaukumus, kā Naruto Shippuden, Peaky Blinders, Mortal Kombat un Pokemon sword and shield. Bet spēlētājiem, kuri vēlas izbaudīt nedaudz mierīgāku pieredzi, tad Nintendo spēļu klāstā ir iespējams atrast atjautības spēli Mahjong Nintendo Switch. Taču bērniem aktuālāka būs Hotel Transilvania spēle, kas radīta pēc tāda paša nosaukuma animācijas filmas.

Spēļu konsole Nintendo Switch piedāvā dažādas opcijas, kuras spēs novērtēt gan pieaugušais, gan bērns. Izvēlieties sev piemērotāko dizainu un izbaudiet spēļu pieredzi trīs dažādos veidos! 

Lāsīt tālāk