×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
3.30
Pirkt
6.80
Pirkt
-20%
55.00 44.00
Pirkt
-20%
18.00 14.40
Pirkt
-20%
-20%
15.00 12.00
Pirkt
-20%
-20%
32.00 25.60
Pirkt
-20%
20.00 16.00
Pirkt
-20%
25.00 20.00
Pirkt
-20%
10.00 8.00
Pirkt
35.10
Pirkt
14.20
Pirkt
Rāda no 1 līdz 24 kopā 134 (Kopā lapu - 6)

Datorspēles (PC spēles), kā norāda pats nosaukums, paredzētas izmantošanai datorā. Datorspēles iespējams iegādāties CD vai DVD formātā, vai arī lejupielādējot. Atkarībā no datorspēles veida un prasībām tām var būt nepieciešams savienojums ar internetu vai arī tās var spēlēt neatkarīgi.

Mūsdienīgas, kvalitatīvas datorspēles, līdzīgi kā videospēles jaunākajām spēļu konsolēm, ir lielisks jaunāko tehnoloģiju apkopojuma paraugs. Reālistisks spēles darbības vides attēlojums, 3D dizains, izcila grafika, teicama izšķirtspēja, kustību ātrums un, protams, aizraujošs spēles sižets. Protams, lai spēlētu tehnoloģiski augstvērtīgas datorspēles, nepieciešams arī jaudīgs, atbilstoši aprīkots dators. Tiesa, lielākoties jaunākās paaudzes datoru modeļi ir paredzēti tam, lai datorspēles uz tiem darbotos nevainojami.

Pirmās datorspēles tika radītas aptuveni tajā pat laikā, kad tapa pirmie datori – pagājušā gadsimta 50.-to gadu sākumā. Straujš datorspēļu uzplaukums sākās 80.-to gadu sākumā , kad pārdošanā parādījās pirmie IBM personālie datori. 1996. gadā tika izdota pirmā 3D datorspēle "Tomb Rider", kas, starp citu, regulāri papildināta un uzlabota, joprojām ir viena no pasaulē populārākajām PC spēlēm. Popularitāti nezaudē arī citas gadsimtu mijā tapušās datorspēles, kas ik pa laikam tiek izlaistas arvien jaunās, papildinātās un uzlabotās versijās. Arī mūsu atradīsiet tādas laika pārbaudi un "geimeru" kritiku izturējušas vērtības kā Minecraft, World of Warcraft, Diablo III, Starcraft un citas.

Mūsu piedāvājumā esošās datorspēles paredzētas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Dažādas tēmas, sižeti – no mīlīgām animācijām bērna pirmajai iepazīstināšanai ar datorspēļu pasauli, līdz izglītojošām spēlēm pusaudžiem, stratēģiskām un loģisko domāšanu veicinošām spēlēm, sporta spēlēm, autosacīkstēm līdz asa sižeta piedzīvojumu scenārijiem. Būvējiet pilsētas, cīnīties ar kosmiskiem briesmoņiem, traucieties kosmosā vai dodoties piedzīvojumos džungļu biezoknī. Atliek tikai atrast savai gaumei piemērotākās datorspēles.

Starp citu, viena no mūsu priekšrocībām – iespēja iegādāties datorspēles iepriekšpārdošanā, pirms to oficiālās iznākšanas pasludināšanas. Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājas lapā un Facebook kontā un esiet starp pirmajiem, kas varēs iegādāties jaunākās datorspēles tirgū.

Lāsīt tālāk