×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
Rāda no 1 līdz 21 kopā 21 (Kopā lapu - 1)

Ja neviena no jaunākajām Sony Playstation spēļu konsolēm nešķiet tikpat laba kā nedaudz piemirstā, bet jaudīgā PS3 konsole, tad iespējams ir vērts atgriezties pie jau pārbaudītām vērtībām. Playstation 3 vēl joprojām piedāvā lielisku video spēļu klāstu, kas ļaus pakavēties atmiņās par vienkāršākiem laikiem.

PS3 spēles piedāvā plašu klāstu dažādām spēlētāju gaumēm, sākot no Tomb Raider, kur iejūtoties visu vīriešu iemīļotajā Laras Kroftas tēlā, kur jāstājas pretī ļaunajiem tēliem un jāpilda dažādas interesantas misijas. Tāpat nevar aizmirst lielisko vesterna stilā veidoto spēli Red Dead Redemption. Vērts minēt arī tādas spēles, kā Payday 2 asa sižeta šaušanas spēli, F.E.A.R 3 šausmu spēli, kurā jāspēj izdzīvot, un jau visu iecienīto nākotnes zemūdens pasaules video spēli Bioshock 2.

Sony PS3 spēles noteikti radīs patīkamas un nostaļģiskas atmiņas par aizmirstām spēlēm, kuras kādreiz bija radījušas tik daudz patīkamu brīžu. Ikvienam Playstation spēļu cienītājam ir iespēja atkal atsaukt atmiņā sajūtas, ko radīja tikko ieslēgta PS3 spēle. Iegādājies visas sev tīkamākās spēles un atgriezies pagātnē, kad garlaicības māktajos vakaros bija iespēja nodoties video spēļu pasaulei. 

Lāsīt tālāk