×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
Rāda no 1 līdz 24 kopā 101 (Kopā lapu - 5)

PS4 vēl joprojām tiek uzskatīta par vienu no labākajām Sony spēļu konsolēm, kas jau ir nonākusi vairāku spēlētāju īpašumā. Ātra un viegli lietojama, ir Playstation 4 raksturojošās iezīmes. Bet tas nav viss, ko PS4 spēj piedāvāt saviem spēlētājiem - plašs kvalitatīvu spēļu klāsts aizpildīs ikviena kaislīga spēlētāja brīvos brīžus.

Visiem, kurus aizrauj motosports, ātras un jaudīgas automašīnas un iespēja sacensties, tad Asseto Corsa būs vispiemērotākā no Playstation 4 spēlēm. Bet īstiem izdzīvošanas spēles faniem ideālā spēle būs Dying Light - zombiju pārņemta pasaule, kur vienīgā misija ir izdzīvot. Starp PS4 spēlēm atradīsi arī šausmu spēli Bloodborne, kur ir iespēja nonākt gotiskā pasaulē, kurā jācīnās pret dažādiem radījumiem un jāpielieto plašais ieroču arsenāls cīņā pret tiem. PS 4 spēļu sarakstā atradīsiet arī jau sen iecienītas spēles, kā Hitman 2 un Hitman 3, tāpat arī populāro Far Cry un Far Cry 3 spēli.

Playstation 4 spēles iekaros jebkura kaislīga spēlētāja sirdi, jo plašais video spēļu klāsts apmierinās ikvienu. Izvēlies sev piemērotāko spēles žanru un aizpildi savus brīvos brīžus ienirstot virtuālajā pasaulē! 

Lāsīt tālāk