×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
Rāda no 1 līdz 24 kopā 210 (Kopā lapu - 9)

Playstation 5 spēļu konsole izraisīja lielu sajūsmu video spēļu entuziastu vidū - ilgi gaidīta un beidzot nonākusi veikalu plauktos, tā tika izpirkta nekavējoties. Sony Playstation 5 jaunākā spēļu konsole piedāvā plašu spēļu klāstu, kas priecēs katru aizrautīgāko spēlētāju.

PS5 spēļu klāstā atradīsiet jau pazīstamus nosaukumus, kā GTA5, kas jau ir iekarojis ne vienu vien spēlētāju sirdis. Tāpat varēsiet turpināt jau tik labi iepazīto stāstu par slepkavu, spēlē Hitman 3, iejusties populāra supervaroņa lomā video spēlē Spider-Man: Miles Morales. Demon’s Soul būs piemērota spēle fantāzijas žanra cienītājiem, bet NBA 2K21 video spēle būs iecienīta to spēlētāju vidū, kuriem patīk basketbols. Bet auto sacīkšu faniem piemērota būs Gran Turismo 7 spēle, kas ļaus izbaudītu īstu auto simulatoru, kā arī darboties pilnībā aprīkotā garāžā, lai uzlabotu savu sacīkšu automašīnu.

Sony Playstation 5 paziņoja, ka jaunā spēļu konsole atbalsta lielāko daļu no PS4 video spēlēm. 99% no Playstation 4 spēlēm būs saderīgas ar PS5 jauno spēļu konsoli, kas ļaus izbaudīt arī esošās spēles, nedomājot par to, ka tās būtu jāpārdod vai jāatdod. 

Lāsīt tālāk