×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)

Cik gan ilgs laiks ir pagājis kopš brīža, kad ikviens no mums sapņoja par video spēļu spēlēšanu ārpus mājas. Mūsdienās ikvienam ir šāda iespēja, jo katram kabatā vai rokassomā glabājas mobilais telefons, kas spēj pildīt neskaitāmas funkcijas, un kā vienu no tām var minēt spēļu spēlēšanu. Taču tas nebija tik sen, kad Sony nāca klajā ar cita veida ierīci, kas ļāva spēlēt iemīļotas spēles, esot ceļā. Sony PSP bija gandrīz katra bērna sapnis - maza ierīce, kas spēj uzglabāt simtiem dažādu spēļu un tās visas ir iespējams izbaudīt jebkurā laikā un jebkurā vietā.

Playstation Portable opcijas ir aktuālas pat mūsdienās. Pārnēsājamā spēļu konsole ir pieejama par draudzīgu cenu, kā arī tai ir pieejams neskaitāms lielisku spēļu klāsts, kas ir radīts ikvienam azartiskam video spēļu geimerim. Transformers, Burnout, Ben 10, PSP GTA un Need For Speed Most Wanted PSP, kā tikai dažas no spēlēm, kas ir PSP piedāvājumu klāstā.

Iegādājies Sony Playstation Portable par izdevīgu cenu un iegūsti savā īpašumā, nu jau relikviju, kas radīs neaizmirstamu spēļu pieredzi pavisam citā formātā. 

Lāsīt tālāk