×
×
PSX
Valoda:
Latviešu
Filtrēt
Kārtot
-50%
20.00 10.00
Pirkt
-40%
8.00 4.80
Pirkt
Rāda no 1 līdz 2 kopā 2 (Kopā lapu - 1)

Kā būtu, ja tu spētu pārtapt par kādu no savu iecienītāko video spēļu varoņiem un nonākt citā realitātē? Tas viss ir iespējams ar Sony PS VR brillēm - uzliec tās galvā un dažu sekunžu laikā nonāc pavisam citā realitātē.

Virtuālās realitātes brilles ļauj ikvienam spēlētājam nonākt labi pazīstamajā Gothemas pilsētā, ar Batman Arkham VR palīdzību, kur iejūtoties Betmena lomā būs iespēja atklāt pavisam citu Gothemas pilsētas pusi. Citas PS4 VR spēles ļauj iepazīt arī citu supervaroņu dzīves, kā, piemēram, Iron Man VR spēlē ir iespēja kļūt par daudzu iemīļoto tēlu Dzelzs vīru. Bet Gran Turismo Sport virtuālās realitātes spēle ļaus iejusties auto sacīkšu braucēja ādā. Playstation 4 VR piedāvā arī cita veida spēles, tādas kā Beat Saber, kur mūzikas ritmā ir jāspēj saskaldīt dažādu krāsu kvadrāti. Parādiet savus labākos deju soļus un koordinācijas spējas! Tāpat arī ir vērts pieminēt aizraujošu un krāsām bagātu fantāziju pasauli Dreams spēlē.

Playstation VR virtuālās realitātes brilles būs piemērotas ikvienam, kurš vēlas piedzīvot vēl nebijušas emocijas un izbaudīt pavisam cita veida pieredzi spēļu pasaulē, kur galvenais varonis esi tu pats. 

Lāsīt tālāk